top of page
Padel Fest
Padel Fest

L, 31. juuli

|

Pärnu

Padel Fest

Padeli minifestival Pärnu väliväljakutel! Padel, grill ja chill

Registration is Closed
See other events

Time & Location

31. juuli 2021, 10:00 – 22:00

Pärnu, Papli 36, Pärnu, 80016 Pärnu maakond, Estonia

About the Event

Kutsume Sind 31. juulil suvepealinna Pärnusse üht mõnusat päeva veetma! Lisaks padelile on kavas ka muud lõbusad murumängud (spikeball, mölkky)

Kuna tervet päeva ei ole mõistlik sportimisele kulutada, siis plaanis on tekitada ka pop-up baar ja grill-station, kus saate kuivava kurgu ja koriseva kõhu vastu leevendust.

Sel hooajal on sõbrad Padel Shark-ist laiendanud oma terassi, et peale mänge või mängude vahel oleks mõnusam istuda ja toredate inimestega juttu rääkida. Maitseka muusika eest vastutab DJ.

Turniiri formaat: 3 tugevusgruppi (8 paari ühes grupis) I tugevusgrupp - A/B liiga mängijad II tugevusgrupp - B/C liiga mängijad III tugevusgrupp - Tublid algajad

Mängijad määrab gruppidesse turniiri korraldaja.

Iga paar saab 3 mängu. Mängud mängitakse gruppide kaupa, see tähendab, et mängijad ei pea pikki tunde oma mänge ootama vaid saavad mängud kiiremini mängitud. Erandiks on vaid I ja III koha mängud, mis peetakse siis, kui kõik grupid on oma mängud ära mänginud. Loodetavasti on selleks ajaks fännid kohal ja meeleolu finaalile vastav

Auhinnad parimatele + loosiauhinnad

Turniiril osalemiseks täida ankeet:

https://forms.gle/DfbzhKF9Ujc6B2XYA

Turniirile saab registreerida nii paarilisega kui ka ilma paariliseta. Kui paariline puudub, siis üritame leida sulle sobiva paarilise!

Osalustasu - 30€/mängija

Küsimuste korral kirjuta või helista!

Share This Event

bottom of page