top of page

Täiskasvanute Padelikool

Soovid alustada padeliõpingutega või tahaksid oma oskusi parandada?
 

PK Padelikliinik on litsentseeritud erihuvikool, mille eesmärgiks on pakkuda noortele ja täiskasvanutele padeli õppimise võimalusi ja aidata kaasa ala populariseerimisele Eestis.

Padelikool padelikliinik viib läbi era- ja grupitreeninguid noortele ja täiskasvanutele.

Treeningud toimuvad:

  • Padel Star Mustamäe, Akadeemia tee 30 (laste ja täiskasvanute treeningud)

  • Padel Company Ülemiste (täiskasvanute treeningud)

Treeninguid viivad läbi asjatundlikud ja rõõmsameelsed treenerid, kes on soovivad teiega jagada oma vaimustust padeli vastu!

Kalender treeningute toimumisaegadega on nähtaval allpool.

Kui soovid treeningutega liituda, palun täida allpool olev liikmeks astumise ankeet ja me võtame teiega ühendust!

Lisaks on võimalik kokku leppida era- ja grupitreeninguid. Lisainfo saamiseks palun kirjuta info@padelikliinik.com või pane oma küsimus teele allpool asuva päringutevormi kaudu!

Laste treeningute info leiad SIIT

Kuidas treeningutele registreeruda?

Kui soovid treeningutega liituda, siis esimese asjana tuleks täita allpool olev liikmeks astumise ankeet. Seejärel võtame avalduse vastu ja siis juba võtame teiega ise ühendust. Saadame teile peale ankeedi täitmist juhendi, kuidas saate alla laadida Sportlyzer rakenduse, mille abil saate ennast treeningutele registreerima hakata.

Teise asjana tuleks teil liituda meie Whatsapp community'ga. Sinna saadame info vabade kohtade korral ja uksekoodid jms. Samuti kui me korraldame turniire/laagreid, siis saadame info meie mängijatele laiali. 

Communityga liitumiseks vajuta SIIA

Kellele treeningud mõeldud on?

Treeningud on mõeldud igal tasemel harrastajale. Meil on padelikooli treeningutel 4 taset ja meie eesmärk on, et igaüks saaks osaleda just endale sobiva tasemega trennis. Tasemed ja kirjeldused oleme välja toonud allpool

Mida trennis tehakse?

Trennis osaleb tavaliselt 3-4 mängijat pluss treener. Treening on üles ehitatud vastavalt grupi tasemele. Treening algab soojendusega, mängitakse põrkelt, klaasist, lendpallid ja ülevalt löögid läbi ja siis treener valib tavaliselt ühe teema, mida sel päeval trennis harjutatakse. (Nt. bandeja, klaasimäng vms). Peale korviharjutusi tehakse paar erireeglitega mängu, et kinnistada trennis õpitut. Trenn lõpeb tavaliselt väikese mänguga.

Tasemed

Algaja
Kui sa ei ole varem padelit või mõnda teist reketispordiala proovinud ja tahaksid alustada padelitreeningutega, siis sulle me pakume kahte võimalust. 
1) Algaja kiirkursus - sõltuvalt nõudlusest
paar korda kuus laupäeviti korraldame 2 tunnise koolituse mängijatele, kes pole varem reketit käes hoidnud ja reegleid hästi ei tunne. Koolituse jooksul tutvustame reegleid, vaatame üle põhilised löögid ja tehnikad ning laseme  natukene mängida, et saaksite mängukogemuse ka kätte. Koolituse lõpuks võiks mängija teada, kuidas punkte loetakse, kuidas reket käes olema peab, kus võiks mängu ajal asetseda ja kuidas palli lüüa. Kiirkursuse hind on 35€
2) Algaja baaskursus - Jooksvalt kogume huvilise
d kokku ja alustame baaskursusega. Baaskursus kujutab endast 8x1,5h treeningut, kus iga trenn võetakse käsile uus element. (löögid põrkelt, õhust, klaasist jne) 8 Treeninguga peaks mängija saama piisavalt hea tunde kätte, et suuta iseseisvalt mängida ja mängu nautida. Baaskursuse hind on 229€(registreerides koos sõbraga 209€.
ps. Reketi saab tree
ner kohapeal tasuta anda.


Edasijõudnud algaja
Oled varem padelit ja/või tennist mänginud. Tunned reegelid ja saad palli ilusti üle võrgu. Vajad veel abi klaasipõrkega ja oleks vaja, et treener natukene taktikalist poolt ka selgitaks. 

Keskmine 
Oled vähemalt 20 mängu iseseisvalt mänginud, oskad mänguolukorras käituda ja suudad teha taktikalisi otsuseid. Saad hakkama klaasipõrkega, aga bandeja võiks olla madalam ja nurgaklaasid lihtsamad. On vaja tõsteid efektiivsemalt kasutada ja paigutada palli pisut paremini.

Edasijõudnud

Tunned kõiki elemente, bandejad ja nurgaklaasid tulevad mõnikord välja. Osaled aegajalt ka turniiridel. Vajad pisut abi tehniliste ja taktikaliste teadmiste lihvimisega.
 

 Ankeet

Täiskasvanute padelikool hinnakiri 2023/2024

Täiskasvanutele kehtib korrapõhine tasumise süsteem. Ühe treeningkorra maksumus on 30€. Hind sisaldab 1,5h treeningut treeneriga ja väljakurenti, vajadusel saab treener anda ka reketi. Treenigute eest tasumine toimub arve alusel järgmise kuu alguses.

Grupitrenni korratasu - 30€

Algajate kiirkursus - 35€

Algajate baaskursus - 229€/209€* (*soodushind sõbraga registreerides)

Eratreening E-R päeval (8:00-16:00) - 60-65
/h
Eratreening E-R õhtul (16:00-21:00) - 75-80€/h
Eratreening nädalavahetusel - 65€/h


Eratreeningul võib osaleda 1-4 mängijat.

Treeningu hind sisaldab väljakurenti ja vajadusel ka reketit laenutust.


 

Küsi lisa!

Kui soovid liituda PK Padelikliinik treeningutega või tahaksid rohkem infot treeningute kohta, siis palun saada meile oma küsimus allpool oleva ankeedi kaudu. 

Täname kirja eest! Vastame esimesel võimalusel.
bottom of page