top of page

Laste padelikool

PK Padelikliinik on litsentseeritud erihuvikool, mille eesmärgiks on pakkuda noortele ja täiskasvanutele padeli õppimise võimalusi ja aidata kaasa ala populariseerimisele Eestis. Omame pikaajalist kogemust padeli õpetamises ja noortetöö korraldamises.

Padelikool padelikliinik viib läbi era- ja grupitreeninguid noortele.

Treeningud toimuvad:

  • Padel Star Mustamäe, Akadeemia tee 30

Treeninguid viivad läbi asjatundlikud ja rõõmsameelsed treenerid, kes on soovivad lastega jagada oma vaimustust padeli vastu! Meie kollektiivis on mitmed Eesti meistrid padelis, kes tahavad noori innustada ja õpetada, et meil tekiks uus põlvkond padelimängijaid!

Kui soovid treeningutega liituda või lihtsalt rohkem informatsiooni treeningute kohta, siis palun täitke järgnev ankeet. Võtame teiega esimesel võimalusel ühendust!

Treeningutele on oodatud noored vanuses 7-17. Eelnev mängukogemuse ei ole oluline, püüame leida lapsele tema vanusele/tasemele sobiva grupi. 

Proovitrenn on tasuta!

Lisaks on võimalik kokku leppida era- ja grupitreeninguid. Lisainfo saamiseks palun kirjuta info@padelikliinik.com või pane oma küsimus teele allpool asuva päringutevormi kaudu!

Lastekool hinnakiri 2023/2024

Küsi lisa!

Kui soovid liituda PK Padelikliinik treeningutega või tahaksid rohkem infot treeningute kohta, siis palun saada meile oma küsimus allpool oleva ankeedi kaudu. 

Täname kirja eest! Vastame esimesel võimalusel.
bottom of page